Hoş Geldiniz, 31 Mart 2020 Salı | 12:32
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

Re-Ka Sembol'de Güven

2008 yılından sonra merkez ofisi Sakarya iline açılmış olup, 2010 yılı itibariyle Sembol Gayrimenkul olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sembol, Sakarya ve bölge havalisi genelinde hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir gayrimenkul danışmanlığı hizmetini veren profesyonel bir organizasyondur.

15.05.2018 tarihinde Re-Ka Sembol Gayrimenkul ortaklığı ile faaliyetine devam etmektedir.

‘’ Doğru Yerdesiniz... ‘’ sloganı ile kısa zamanda gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri haline gelmiştir.

Re Ka Sembol, kadrosuna destek ve hizmetlerini doğru zamanda vererek, mesleğinin güvenilir sınırlar içerisinde yapmasını sağlamaktadır. 

Neden Re-Ka Sembol ?

Re-Ka Sembol Farkıyla Sizde Tanışın !

Yüzde 100 Müşteri Memnuniyeti

Re Ka Sembol, müşterilerinin her türlü ihtiyacında onlara en uygun çözümleri sunmak için çalışır. Müşterilerin memnuniyeti Sembol için en önemli başarı kriteridir.

 Kalite

Re-Ka Sembol, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımını güçlendirmek için emlak ve temizlik sektörlerinde özel akreditasyon standartları ile çalışır.

 Güven

Sembol kurulduğu 2008 yılından bu yana verdiği ve gelecekte de vereceği hizmetlerin her zaman yanında olma garantisi verir.

 Entegre Hizmet

Re-Ka Sembol, müşterilerine entegre hizmet sunmak için sektörel işbirlikleri gerçekleştirir.
Bu işbirlikleri Sembol müşterilerine özel konut kredisi imkanından, temizlik hizmetlerine, özel yapım konut’dan, eşya taşımacılığına kadar pek çok alanı kapsamaktadır.

 Uzman Kadro

Re-Ka Sembol kadrosu, müşterilerine en iyiyi sunmak için çalışır. Mesleğin en iyisi olmak için gereken eğitim, tecrübe ve uzmanlık özeliklerine sahiptir. Müşterilerine özel çözümler üretir.

 Ulusal Standartta Yerel Marka

Emlakçılıkta ulusal değerleri benimseyen Sembol, sektördeki 8 yılı aşkın tecrübesi ile ülke koşullarında uluslararası standartlarda yine bu çalışmalarıyla hizmet verecektir.

Misyon

Misyonumuz emlak hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşterilerimize entegre hizmet sağlamaktır. Sembol bu ana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını 4 ana çerçevede gerçekleştirir.

*Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli uzmanlarımızla müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası standartta karşılamak.

*Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre hizmet sunmak.

*Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımızı daha geniş kitlelerle paylaşarak sektörün gelişimine ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

*Güvenilir, mesleğine saygı duyan ve verdiği hizmetlere saygı duyulan,  kendini mesleğine adamış, sürekli eğitim ve gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek. Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

*Misyonu; Gayrimenkul hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşterilerine entegre hizmet sağlamaktır.

Vizyon

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır. Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız. Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

*Vizyonu; Güvenilirlik, Mükemmeliyet, Memnuniyet, Dinamizm ilkelerine bağlı  hizmet etmektir.

Kalite Politikası

·Yüzde 100 müşteri memnuniyetini başarının ölçüsü olarak kabul eder.

·Müşterilerinin gayrimenkul ile ilgili her türlü ihtiyacında onlara en uygun çözümü sunmak için özveri ile çalışır.

·Gayrimenkul sektörüne katkıda bulunacak öncü uygulamaları planlar.

·Müşterilerinin ihtiyaçlarını uluslararası standartta karşılayacak niteliklere sahiptir.

Saygılarımızla,

Re-Ka Sembol Gayrimenkul

 

 

 

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

Sakarya / Adapazarı
TEL : +90 (535) 228 1164
TEL : +90 (850) 304 2854
Emlakjet